Apie stovyklą

VšĮ sporto agentūra „Sporto projektai“ nuo 2008 metų organizuoja vasaros krepšinio stovyklą jaunimui. Per 7 metus buvo surengta 13 krepšinio stovyklų, kuriose iš viso sudalyvavo daugiau kaip penki šimtai jaunųjų krepšinio mėgėjų.

Į stovyklą kviečiami registruotis jaunuoliai (ir vaikinai, ir merginos) nuo 12 iki 17 metų, kurie nori pagerinti savo krepšinio įgūdžius ir sustiprėti fiziškai. Stovyklautojai yra skirstomi į grupes pagal amžių ir meistriškumą.

Per stovyklos dieną vyksta trys sportiniai užsiėmimai – mankšta gamtoje, fizinio pasirengimo treniruotė ir krepšinio įgūdžių treniruotė. Vakare taip pat vyksta įvairūs turnyrai ir konkursai, kurių metų dalyviai gali laimėti agentūros partnerių įsteigtų prizų.

Stovyklos vadovų kolektyvą sudaro profesionalūs, atsakingi savo srities specialistai. Be stovyklos vadovų priežiūros stovyklautojams draudžiama išeiti iš stovyklos teritorijos. Maudynės ežeruose vyksta taip pat tik su akyla vadovų priežiūra.

Rinkdamiesi vietą stovyklai pirmiausiai atsižvelgiame į geras gyvenimo ir sporto sąlygas mūsų dalyviams. Būtent dėl šios priežasties daugiausiai kartų agentūros „Sporto projektai“ vasaros stovykla vyko Ignalinoje, kur yra puiki sporto bazė (krepšinio salė, stadionas, lauko aikštelė), stovyklautojai gyvena Ignalinos sporto centro viešbutyje (kambariuose dušai, WC). Maitinimas stovyklautojams yra skiriamas tris kartus per dieną – kavinėje. Sporto centras yra įsikūręs šalia miškelio ir ežero, todėl stovyklautojai nuolat būna gamtoje, gryname ore.

Krepšinio stovyklą esame organizavę šiose vietovėse:

  • Ignalina (Stovykla vyko 6 kartus)
  • Šventoji (3 kartus)
  • Kaunas (2 kartus)
  • Smalininkai (1 kartą)
  • Daugai (1 kartą)

Kviečiame peržiūrėti 2015 metų krepšinio stovyklos foto akimirkas video formatu

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *