Kodėl verta rinktis Krepsininkas.net vasaros stovyklą?

krepsinio-stovykla-2015-treneris

Šiame įraše pateiksime keletą argumentų, kodėl verta rinktis Krepsininkas.net vasaros stovyklą. Visų pirma, stovykla jau vyksta aštunti metai (nuo 2008 metų) ir per tą laiką yra sukaupta didelė krepšinio stovyklos vadovų patirtis ir žinios.

Krepšinio stovyklos treneriai ir vadovai ne tik rūpinasi, kad stovyklautojai tinkamai, taisyklingai sportuotų, tačiau akylai stebi ir emocinį mikroklimatą, atmosferą stovykloje. Netoleruojame patyčių, įžeidinėjimų tarp stovyklautojų. Pastebėję tokius atvejus operatyviai sprendžiame. Jau ir pačią stovyklos pirmą dieną šį niuansą ypatingai akcentuojame, kad užbėgtume įvykiams už akių.

Didelis dėmesys stovykloje skiriamas pramankštai, traumų prevencijai ir fiziniam pasirengimui. Mūsų manymu, tai yra labai svarbu, nes vis jaunesni vaikai varžybose patiria sunkias traumas. Tokias kaip čiurnos raiščių ar netgi kelių raiščių patempimus, plyšimus. Pagrindinė to priežastis – netinkamas apšilimas ir fizinis pasirengimas.

Žinoma, nepamirštame ir krepšinio įgūdžių lavinimo. Kiekvieną stovyklos dieną vyksta po vieną fizinio pasirengimo, ir po vieną krepšinio technikos treniruotę. Siekiame optimaliai suderinti fizinius krūvius taip, kad visas stovyklos dienas dalyviai galėtų sportuoti pilna jėga. Turime tikslą, kad kiekvienas dalyvis po stovyklos jaustųsi sustiprėjęs ir patobulėjęs.

Gyvenimo sąlygos mūsų vasaros stovykloje yra išties puikios. Dalyviai gyvena dviviečiuose, triviečiuose kambariuose. Kiekviename kambaryje yra įrengtas dušas, tualetas. Pats viešbutis, kuriame gyvename yra palyginus naujai pastatytas, tad sukuria solidžios gyvenamosios aplinkos įspūdį. Prieš einant miegoti viešbučio paradines duris užrakiname, todėl esame tikri, kad nesulauksime nepageidaujamų svečių.

Ignalinos viešbutis

Taip pat krepsininkas.net vasaros stovykla garsėja ir savo disciplina bei pakankamai griežta tvarka. Į parduotuvę, nors ji kai kuriais atvejais būna kitapus kelio neleidžiame eiti vieniems. Nepriklausomai nuo to ar stovyklautojui 12 ar 17 metų. Jau nekalbant apie maudynes ar kitus išėjimus iš stovyklavietės ribų. Turime didelį atsakingumo jausmą ir dedame visas pastangas, kad stovykla praeitų sklandžiai, turiningai bei drausmingai.

Mūsų krepšinio stovyklos vadovai bei treneriai yra ne tik geri savo srities specialistai, tačiau ir puikiai išmano vaikų, paauglių psichologiją. Stengiamės rezultatų siekti per pozityvumą ir skatinimą. Daugiau informacijos apie 2015 metų krepšinio stovyklą rasite krepsininkas.net puslapyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *