Populiariausias sporto renginys vasarą – krepšinio stovykla

krepsinio stovykla

Krepšinio stovykla yra neabejotinai populiariausias sporto renginys vasarą Lietuvoje. Krepšinio stovyklose kaip įprastai ruošiasi geriausi Lietuvos krepšininkai ir krepšininkės, kurie pretenduoja į jaunimo bei nacionalines rinktines. Taip pat vasaros krepšinio stovyklose saulėtas dienas leidžia ir moksleiviai, kurie nori pagerinti savo įgūdžius bei įgauti gerą sportinę formą prieš artėjantį sezoną.

Populiariausios stovyklos – prie jūros

Krepšinio stovyklų moksleiviams kiekvienais metais daugėja. Tad pasirinkimas yra tikrai nemažas. Didžiausio populiarumo sulaukia tos krepšinio stovyklos, kurios yra organizuojamos prie jūros. Viena pagrindinių to priežasčių, jog tėvai atvežę savo vaikus ir patys pasilieka atostogauti pajūrio kurortuose. Tuo pačiu turi galimybė karts nuo karto aplankyti savo atžalą stovykloje. Taip pat nereikia antrą kartą specialiai iš namų važiuoti parsivežti savo jaunojo stovyklautojo. Na ir šiaip Lietuvos pajūris visada yra didelė traukos vieta.

Tiesa, krepšinio stovyklos prie jūros turi ir keletą minusų. Visų pirma, tokių stovyklų kainos yra aukštesnės negu tų, kurios organizuojamos kitose Lietuvos vietose. Taip pat pajūryje yra pakankamai mažai gerų sporto bazių, kuriose būtų ne tik krepšinio salė, bet ir kokybiškos dangos stadionas, moderni lauko krepšinio aikštelė.

Taip pat pajūryje būna didelis poilsiautojų srautas, todėl organizuoti fizinio pasirengimo treniruotes paplūdimyje yra pakankamai sudėtinga dėl laisvos vietos trūkumo.

Krepsininkas.net stovyklos organizatorių pasirinkimas – Ignalina

Eilę metų Krepsininkas.net stovyklos organizatoriai taip pat rengė krepšinio stovyklą prie jūros. O tiksliau Šventojoje. Vieną kartą stovyklautojai apgyvendinti buvo poilsio nameliuose, o kitus kartus Šventosios pagrindinėje mokykloje. Abiem atvejais krepšinio stovyklos vadovai nebuvo iki galo patenkinti tiek teikiamomis apgyvendinimo, tiek ir sporto sąlygomis. Dėl šių priežasčių buvo pradėta ieškoti kitos sporto bazės, kurioje visos sąlygos būtų puikios. Keliamus kriterijus atitiko Ignalinos sporto ir laisvalaikio centras, kuriame Krepsininkas.net stovykla jau organizuojama penktus metus iš eilės.

Minėtame Ignalinos centre yra sukurtos ne tik itin geros sporto, bet ir apgyvendinimo sąlygos. Centro viešbutyje stovyklautojai gali komfortabiliai ilsėtis po fizinių treniruočių. Kiekviename kambaryje yra dušai, kriauklės, tualetai.

Krepšinio stovykla 2015

Primename, kad 2015 metų “Krepsininkas.net” vasaros krepšinio stovykla vyks birželio 27 – liepos 5 dienomis, Ignalinoje. Registraciją į stovyklą vyksta el.paštu stovykla@krepsininkas.net arba telefonu 865784717.

Garsių krepšininkų stovyklos

Neblėstantį krepšinio stovyklų populiarumą lemia ir tas faktas, jog jas organizuoja ir garsūs Lietuvos krepšininkai. Tokie, kaip Jonas Valančiūnas ir Donatas Motiejūnas. Tiesa, į jų stovyklas negali patekti visi norintys, nes į jas kviečiame tik patys perspektyviausi Lietuvos jaunieji krepšinio talentai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *