Kam skirta “Sporto projektų” vasaros krepšinio stovykla?

VšĮ sporto agentūra “Sporto projektai” vasaros krepšinio stovyklą jaunimui organizuoja nuo 2008 metų. Į šią stovyklą kviečiami 12-18 metų jaunuoliai, tiek vaikinai, tiek ir merginos, kurie nori pagerinti savo krepšinio įgūdžius, sustiprėti fiziškais bei smagiai praleisti 9 dienas gamtos apsuptyje su krepšinio kamuoliu.

“Sporto projektų” vasaros stovyklos dalyviams nėra taikomi meistriškumo reikalavimai. Tiesa, jaunuolis turi būti sveikas, kad galėtų sportuoti pilnu krūviu ir turėti tą patvirtinančią sveikatos pažymą.

Į mūsų krepšinio stovyklą atvyksta dalyvių tiek iš Lietuvos miestų ir miestelių, tiek ir iš užsienio. Žinoma, iš svečių šalių atvykstantys stovyklautojai dažniausiai turi kokių nors sąsajų su Lietuva (dažniausiai tai užsienio lietuviai). Primiršta lietuvių kalba užsienio lietuviams nesukelia kliūčių, nes tiek stovyklos vadovai, treneriai, tiek ir kiti stovyklautojai kalba angliškai.

Pagrinde vaikinai, bet kviečiame dalyvauti ir merginas

“Sporto projektų” krepšinio stovyklos dalyviai pagrinde vaikinai. Tiesa, praktiškai kiekvienais metais stovyklose sudalyvauja ir viena kita mergina. 2009 metų stovykloje dalyvavo net 9 merginos ir buvo suburta atskira merginų grupė. Visgi, kitais metais merginų skaičius būdavo mažesnės, todėl jos treniruodavosi kartu su vaikinais. Tačiau praktika rodo, kad tame problemos nėra, todėl merginas taip pat registruojame į stovyklą, kad ir koks jų skaičius bebūtų.

Meistriškumas

80/20 – toks yra lankančių/nelankančių krepšinio stovyklas dalyvių santykis “Sporto projektai” organizacijos stovyklose. Iš tų 80proc. didžioji dalis rungtyniauja moksleivių krepšinio lygos 2-3 divizionuose. Tiesa, tarp stovyklos dalyvių yra buvęs ne vienas ir iš 1 diviziono, o šiuo metu tęsia ir profesionalaus krepšininko karjerą. Kaip pvz Tautvydas Paliukėnas (2008 metų stovykla. Šiuo metu Joniškio Delikatesas, NKL), Evaldas Šaulys (2009 metų stovykla. Šiuo metu Mažeikių “Mažeikiai”, NKL). Taigi, mūsų stovykla atvira visiems, norintiems tobulėti ir vasaros dienas leisti krepšinio ritmu.

Tiems dalyviams, kurie nelanko krepšinio mokyklų ir jų krepšinio įgūdžiai yra šiek tiek mažiau išlavinti – ne problema. Kadangi treniruotės stovykloje paremtos pagrinde į individualų tobulėjimą, todėl kiekvienas pratimus atlieka pagal savo fizines galimybes, meistriškumą. O jau stovyklos vadovų ir trenerių darbas orientuotas į tai, kad kiekvienas dalyvis stovyklos metu sustiprėtų it patobulėtų.

Primename, kad šių metų vasaros krepšinio stovykla vyks Liepos 2 – Liepos 10 dieną Ignalinoje. Norinčius užsiregistruoti kviečiame susisiekti el.paštu info@sportoprojektai.lt arba telefonu 8657 84717.

sarunas-kenesis-kopeteles

stovykla-2015-310

254-krepsinio-stovykla-ignalina-2015

286-krepsinio-stovykla-ignalina-2015

242-krepsinio-stovykla-ignalina-2015

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *