Krepšinio stovykla 2017

krepsinio stovykla

Krepšinio stovyklą vaikams ir paaugliams organizuojame nuo 2008 metų. Šią tradiciją planuojame pratęsti ir 2017 metais. Išsamią 2017 metų vasaros krepšinio stovyklos informaciją paskelbsime balandžio mėnesį.

Kodėl verta rinktis mūsų krepšinio stovyklą?

Visų pirma, sukaupta didelė tokių renginių organizavimo patirtis. Krepšinio stovyklos kolektyvas puikiai geba bendrauti su jaunimu bei išlaikyti pakilią atmosferą visą renginio laikotarpį. Taip pat per eilę metų esame sukūrę ir ištobulinę specialią krepšinio pratimų programą, kurios rezultatai visuomet pradžiugina stovyklautojus.

krepsinio stovykla

Gyvenamoji vieta ir sporto bazė

Rinkdamiesi vietą krepšinio stovyklai pirmiausiai atsižvelgiame į gyvenamosios vietos ir sporto bazės kokybę. Aktyviai sportuojantiems paaugliams tinkamas poilsis, higiena yra svarbūs aspektai. Taip pat ir sporto sąlygos. Sportuoti saugiau ir maloniau, kai sąlygos tiek lauke, tiek salėje yra kokybiškai įrengtos ir sutvarkytos.

krepsinio stovykla

Maitinimas

Laikomės nuostatos, jog maistas sportuojantiems paaugliams turi būti pilnavertis bei suteikiantis pakankamai reikalingų medžiagų. Be jokių abejonių, patiekalai turi būti ir skanūs, kad jaunimas juos suvalgytų. Dėl šios priežasties renkamės tokią maitinimo įstaigą, kuri gali užtikrinti aukštą maisto gaminių kokybę.

maitinimas

maitinimas

Laisvalaikis

Šiltas vasaros dienas leisti mieste – ne pats didžiausias malonumas. Dėl šios priežasties mūsų krepšinio stovyklos visuomet organizuojamos mažuose miesteliuose, kur yra daug gamtos, švarus oras ir yra vandens telkiniai. Žinoma, maudynės juose būna tik su stovyklos vadovų akyla priežiūra.

Taip pat kiekvieną vakarą stovykloje rengiami įvairūs krepšinio konkursai, kuriuose stovyklautojai gali pasivaržyti su savo bendraamžiais bei puikiai praleisti laiką bendraminčių būryje.

krepsinio stovykla

Kontaktai pasiteiravimui:

+370 657 84 717
info@sportoprojektai.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *