krepsinio stovykla 2018

“Basket24” Krepšinio stovykla 2018

Všį sporto agentūra „Sporto projektai“ 11 metus iš eilės organizuoja vasaros krepšinio stovyklą jaunimui. 2018 metų krepšinio stovyklos pavadinimas “Basket24“. Būtent šio projekto vardu nuo šiol bus vadinama ši krepšinio stovykla.

2018 metų krepšinio stovykla vyks birželio 17 – birželio 23 dienomis Ignalinoje. Šiame miškų ir ežerų apsuptyje įsikūrusiame miestelyje krepšinio stovyklą organizuojame jau 9 metus iš eilės.

Trumpai apie stovyklą

Data: 2018 metų birželio 17 – birželio 23 dienos.
Vieta: Ignalinos sporto ir pramogų centras, Vasario 16 – osios g. 35, Ignalina.
Dalyviai: 12-17 metų vaikinai ir merginos. Skirstomi į grupes.
Kaina: 200 eurų.
Maitinimas: 3 kartus per dieną.
Apgyvendinimas: 2 ir 3-viečiai kambariai su dušu ir tualetu.
Stovyklos vadovas: Laisvydas Gudaitis
Registracija: El.paštu info@sportoprojektai.lt

Stovyklos tikslas – sudaryti geras sąlygas jaunimui sportuoti, pagerinti krepšinio įgūdžius, sustiprėti fiziškai bei turiningai praleisti laisvą laiką.

Stovyklos programą rasite paspaudę ant šios nuorodos.

Kas gali dalyvauti?

Į krepšinio stovyklą kviečiami dalyvauti 12-17 metų jaunuoliai. Tiek vaikinai, tiek ir merginos. Stovyklos dalyviams nėra taikomi meistriškumo reikalavimai, tad gali dalyvauti visi norintys.

Stovyklos kaina – 200 eurų.

Maitinimas – 3 kartus per dieną restorane „Žuvėdra“. Šio restorano maitinimo paslaugomis naudojamės jau 5 metus iš eilės ir esame itin patenkinti tiekiamo maisto kokybe.

Stovyklos vieta – Ignalinos sporto ir pramogų centras

Jau eilę metų ši krepšinio stovykla yra organizuojama Ignalinos sporto ir pramogų centre. Šiame centre yra sudarytos puikios sporto bei apgyvendinimo sąlygos. Kiekviename dviviečiame ar triviečiame kambaryje yra dušas, kriauklė, tualetas.

Sporto bazė

FIBA reikalavimus atitinkanti sporto salė. Lauke 4 krepšių sintetinės dangos krepšinio aikštelė bei šalia esantis sintetinės dangos stadionas, futbolo aikštė.

Aplinka

Ignalina yra miškų ir ežerų apsuptyje, tad itin puiki vieta jaunimui sportuoti bei leisti laisvą laiką. Tiesa, prie ežerų einame tik kartu su visa grupe, o maudytis galima tik stebint stovyklos vadovams

Stovyklos vadovas ir treneriai

Laisvydas Gudaitis Všį sporto agentūrai „Sporto projektai“ bei tuo pačiu ir šiai krepšinio stovyklai vadovauja nuo 2007 metų. Daugiau nei 11 metų patirties sporto vadybos bei krepšinio treniravimo srityse. Už ilgametę patirtį jaunimo užimtumo ir ugdymo srityse – suteiktas jaunimo darbuotojo sertifikatas.

Stovyklos treneriai – savo srities profesionalai, kurie geba ne tik tinkamai organizuoti treniruotes, bet ir yra šaunūs pedagogai.

Laisvalaikis ir kita veikla

Laisvu nuo treniruočių laiku stovyklos dalyviams organizuojame įvairius krepšinio konkursus, kurių metu jie gali laimėti prizų iš www.basket24.lt internetinės parduotuvės. Taip pat leidžiame laiką gamtoje. Žaidžiame tinklinį, futbolą bei kitus lauko žaidimus. Organizuojame paskaitelės apie motyvaciją, lyderiavimą, komunikaciją. Siekiame, kad stovykloje visuomet vyrautų bendruomeniška, pozityvi ir entuziastinga atmosfera.

Registracija į stovyklą vyksta el.paštu info@sportoprojektai.lt

2017 metų “Basket24” krepšinio stovyklos nuotraukos. Dar daugiau jų rasite Krepšinio stovykla Facebook puslapyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *